تبلیغات
عشقم ملیحه - نامه ای برای فاصله ها

نامه ای برای فاصله ها

ملیحه !!

...

آنچه به تو می دهم عشق من نیست؛ بلکه تو خود، عشق منی. تویی که عشق را در من بیدار می کنی و اگر بخواهم این نکته را آشکارتر بگویم، می بایست گفته باشم که من "زنی" نمی جویم، من جویای ملیحه خویشم.

ملیحه را می جویم تا زیباترین لحظات زندگی را چون نگین گران بهایی بر این حلقه ی بی قدر و بهای روزان و شبان بنشاند.

ملیحه را می جویم تا با تن خود رازهای شادی را با تن من در میان بگذارد.

ملیحه را می جویم تا مرا به "دیوانگی" بکشاند؛ که من در اوج "دیوانگی" بتوانم به قدرت های اراده ی خود واقف شوم؛ که من در اوج غرایز برانگیخته ی خود بتوانم شکوه انسانیت را بازیابم و به محک زنم؛ که من بتوانم آگاه شوم.

ملیحه!! این که مرا به سوی تو می کشد عشق نیست، شکوه توست؛ و آنچه مرا به انتخاب تو برمی انگیزد، نیاز تن من نیست، یگانگی ارواح و اندیشه های ماست.

.......

نفسم بزار خودمم یکمم باهات دردودل کنم:

ملیحه نمیدونم واقعا چیکار کنم.واقعا انگار پروبالم از همه نظر بسته شده.از ی طرف عشق و دوست داشتنت از ی طرف شرایطم واسم  اینکه بتونم فاصله رو کم کنم داره اذیتم میکنه.بدتر از همه اینا دلتنگی ی که طاقتمو تاب کرده... بخدا از هیچ چیز هراس ندارم من جونمو بهت میدم.

واقعا توروهم خیلی رنجوندم ببخش بخدا. خیلی اذیتت کردم.باورکن خیلی وقتا میگم کاش ملیحه رو وارد این همه اضطراب و استرس و تنش و  کلی چیزای ناراحت کننده نمیکردم.چون لیاقت تو فقط و فقط خوشبختی و آرامشه.هم جلوی تو هم خانوادت فوق العاده شرمنده شدم-باور کن نمیتونم سرمو بالا بگیرم.......همین خیلی ناراحتم میکنه که هنوز نتونستم جواب این همه خوبی و معرفت و محبتت خانوادتو بدم.خیلی ببخش.

حالا فکر کن کنار همه اینا ی چیز دیگه هم هست"نگران تو بودن"

من فقط از داروندار دنیا ی قلب ساده و کوچک دارم که اونم خیلی وقته دادمش به تو....

میدونم این اصلا کافی نیست

ملیحه عزیزم خیلی دوستت دارم
[ دوشنبه 22 شهریور 1395 ] [ 12:24 ق.ظ ] [ علی ............. ]